Nasi lekarze:

  • - Paweł Gałkowski
    specjalista chorób dziecięcych
    specjalista medycyny rodzinnej
  • - Aneta Kupczak - Stasiewicz
    specjalista medycyny rodzinnej
  • - Elwira Ścibisz - Kucharska
    specjalista chorób wewnętrznych
  • - Ewa Grzybowska
    specjalista neonatolog
    lekarz pediatra
  • - Sabina Mówińska - Korbela
    specjalista chorób wewnętrznych
  • - Joanna Olesik - Śmietana
    specjalista chorób dziecięcych
    specjalista alergologii
PROJEKTY I
PROGRAMY
DOKUMENTY
DO POBRANIA
Godziny przyjęć
pon-pt 8:00-18:00
HARMONOGRAM PRACY
POŁOŻNEJ ŚRODOWISKOWEJ
HARMONOGRAM PRACY
PORADNI DIETETYCZNEJ
MATERIAŁ DO BADAŃ
LABORATORYJNYCH

Zmiany w harmonogramie przyjęć

Dr Gałkowski nie przyjmuje w dniach 18.02. - 01.03.2019.

Dr Mówińska - Korbela nie przyjmuje w dniach 18.02. - 22.02.2019.

Dr Olesik - Śmietana nie przyjmuje w dniach 18.02. - 22.02.2019.

Zastępstwa zgodnie z harmonogramem dostępnym w przychodni.

 

W dniach 11.02. - 22.02.2019 mogą występować zmiany harmonogramu przyjęć lekarzy w związku z okresem urlopowym

Dr Kupczak - Stasiewicz nie przyjmuje w dniach 11.02. - 15.02.

Zastępstwa:

11.02.
Dr Gałkowski 8:00 - 14:00 Andersa
                        14:30 - 15:30 Wierzchowisko (dzieci zdrowe)
Dr Mówińska - Korbela 12:00 - 14:00 Wierzchowisko
                                         15:00 - 17:00 Andersa

12.02.
Dr Gałkowski 8:30 - 10:00 Wierzchowisko
                        10:00 - 14:00 Andersa
Dr Mówińska - Korbela 15:00 - 18:00 Andersa

13.02.
Dr Gałkowski 8:30 - 12:00 Andersa
                        12:30 - 14:00 Wierzchowisko
Dr Zawada - Książek 15:00 - 18:00 Andersa (tylko dzieci)

14.02.
Dr Olesik - Śmietana 8:00 - 11:00 Andersa (tylko dzieci)
Dr Gałkowski 12:00 - 15:00 dzieci zdrowe
                        15:00 - 18:00 chorzy

 

Dr Gałkowski

Wtorek
8:00 - 9:30 Wierzchowisko
10:00 - 11:00 Andersa (dzieci zdrowe)
11:30 - 12:30 Andersa (dzieci chore)

Piątek
14:30 - 15:30 (dzieci zdrowe)
16:00 - 17:30 (dzieci chore)

 

Dr Ścibisz - Kucharska nie przyjmuje do odwołania.

Zastępstwa:

Poniedziałek
Dr Gałkowski 16:00 - 18:00 Andersa

Wtorek
Dr Gałkowski 8:00 - 9:30 Wierzchowisko
                        11:00 - 13:00 Andersa

Środa
Dr Kupczak - Stasiewicz 8:00 - 13:00 Andersa

Czwartek
Dr Mówińska - Korbela 14:00 - 16:30 Wierzchowisko
Dr Gałkowski
16:00 - 17:00 Andersa

Piątek
Dr Kupczak - Stasiewicz 8:00 - 13:00 Andersa